Stimulax I stimulátor růstu, zakořeňovač 100 g

Kód: AD2877
120 Kč –50 %
b32fb2b3560e23c80758c0b647f86b73 mmf130x130
120 Kč –50 % 60 Kč
Skladem

Stimulátor růstu kořenů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stimulax I práškový zakořeňovač, použití při řízkování rostlin pro rychlejší vývoj kořínků. Stimulax I je určen pro kvalitní zakořenění a urychlenou tvorbu kořenové soustavy bylinných i dřevnatých řízků.

Chemické a fyzikální vlastnosti: kyselina indolyloctová 0,06 % kyselina alfa-naftyloctová 0,06 % kyselina naftyl-máselná 0,05 %

Návod použití: řízky pro zakořeňování připravíme tak, že cca 2-3cm odlistíme a tuto část smočíme ve vodě. Nad otvorem v množárně se zahradní zeminou nebo pískem posypeme navlhčenou část řízku Stimulaxem I a přitlačíme zeminu. Řízky v krátké době vytvoří bohatý kořenový systém. Řízky a zeminu udržujeme neustále vlhkou.

Obsah balení postačuje přibližně pro 600 řízků. 

Pozor: přípravek může ohrozit zdraví při požití, nadýchání, stiku s pokožkou a sliznicemi. Přípravek nesmí být používán jinak, než je uvedeno v příbalovém návodu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při používání tohoto výrobku nejezte, nepijte ani nekuřte. Zamezte styku s očima, kůží nebo oděvem. Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Při požití vypláchněte ústa. Nevyvolávejte zvracení. Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody a mýdla. V těžších případech, po požití a zasažení očí vždy vyhledejte lékařskou pomoc.

Stimulax I je nutné skladovat na suchých místech v neporušených obalech odděleně od ostatních hnojiv, potravin, krmiv a desinfekčních prostředků.

Obsah rizikových prvků: splňuje zákonem stanovené limity v mg/kg hnojiva, kadmium 1, olovo 10, rtuť 1,0, arzen 10, chrom 50.

Doplňkové parametry

Kategorie: KLONOVÁNÍ A SADBA
Záruka: 36

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: