Neudorff – Neudosan – 250 ml

Kód: 8972
200 Kč
Skladem

Přípravek proti mšicím Insekticid ve formě emulgovatelného koncentrátu, 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek proti mšicím Insekticid ve formě emulgovatelného koncentrátu, jehož účinnou látkou jsou draselné soli přírodních mastných kyselin, které se v přírodě rychle odbourávají - proto není předepsaná žádná ochranná lhůta.

Používá se nejen v zahradě, ale především ve sklenících, bytech nebo kancelářích. Postřikují se napadené části okrasných rostlin včetně dřevin. Neudosan je z mnoha přípravků nejvhodnější pro ovocné rostliny, bobuloviny, jahodník i pro zeleninu pod sklem i ve volné půdě, protože je možno po aplikaci plody ihned konzumovat.

Proti molicím (tzv. bílým muškám ve skleníku) se doporučuje ošetřovat porosty za nižších teplot, například časně ráno, kdy jsou méně aktivní a sedí na listech. Neudosan je velice vhodný i pro rostliny pěstované v hydroponii. účinná látka - soli přírodních mastných kyselin, rychle v přírodě odbouratelné, proti savým a žravým škůdcům - mšicím, sviluškám, molicím atd., neškodný pro včely, dravé vosičky a zlatoočky, vhodný pro ovocné rostliny, bobuloviny a jahodník i pro zeleninu ve volné půdě, sklenících, zimních zahradách i obytných prostorách.

  • Dávkování: koncentrát se aplikuje v roztoku 20 ml / 1 litr vody. Rostliny důkladně postříkat.
  • Ochranná lhůta: 0

Doplňkové parametry

Kategorie: Proti škůdcům
Záruka: 36

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: