Metrop MR 2 -1 l

Kód: AD5833
945 Kč
Skladem

Biologické hnojivo pro květ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

 

Metrop Hydroponic MR2, biologicke hnojivo pro kvet.

Balení 1L.

U Metrop Hydroponic MR2 biologicke hnojivo pro kvet je pomer N-P-K a množství stopových prvku nastaveno na maximální výnos rostlin.

Základní látky pro Metrop Hydroponic MR2 biologicke hnojivo pro kvet jsou obzvlášte cisté, címž se zvýší podíly N-P-K, aniž by docházelo k poškození rostlin.

Díky kvalite techto látek nedochází k usazeninám aniv nádobách, ani v zavlažovacím systému. Po rozpuštení ve vode zustává hodnota EC konstantní.

Zároven i pridané stopové prvky jsou ve vyšší koncentraci a ve velmi cisté forme, címž fotosyntéza rostlin probíhá lépe a rychleji, což se príznive projeví na kvalite konecného produktu.

Metrop Hydroponic MR2 biologicke hnojivo pro kvet je vysoce kvalitní rostlinný extrakt obsahující všechny makro a mikro složky potrebné pro zdravý vývoj kvetu v jakémkoliv pestebním mediu. . Urceno k optimálnímu rozvoji kvetu; . Zajištuje dostatecný prísun dusíku (dovršení rustu vrcholu); . Zajištuje dostatecný prísun fosforu (rozvoj korenu); . Zajištuje dostatecný prísun horcíku (optimální prubeh fotosyntézy a syntézy proteinu); . Neobsahuje škodlivá barviva, není redené vodou. Skládá se pouze z nejcistších materiálu a proto udržujte .nízkou hodnotu EC;

Neobsahuje težké kovy.

Skladujte mimo dosah detí.

Použití:

Od tretího až ctvrtého týdne kvetu. V závislosti na velikosti kvetu zvyšujte plynule koncentraci. Poslední týden proplachujte dle potreby.

Při pestování na zemních substrátech bohatých na živiny používejte roztok jednou až trikrát týdne. V prípade hydroponie používejte denne. Kontrolujte hodnotu EC. Neprehnojte!

Skladujte na temném míste, uchovejte pred mrazem.

Při zasažení ocí vypláchnete ihned vodou.

Pred použitím protrepte!

Metrop Hydroponic MR2 hnojivo pro kvet je biologicke.

HNOJIVO-ES, složitá suspenze NPK hnojiva 10-20-40 se stopovými prvky: skupni dušik (N) 10.00% - dusičnanový dusík (N) 9.33% - amonného dusíku (N) 0.67% - fosfati (P) rozpustné ve vodĕ 20.00% - kalij (K) rozpustné ve vodĕ 40.00% - Magnesijev (Mg) rozpustné ve vodĕ 1.50% - železo (Fe) rozpustné ve vodĕ, chelatační činidlo EDTA 0.175% - mangan (Mn) rozpustné ve vodĕ, chelatační činidlo EDTA 0.088% - baker (Cu) rozpustné ve vodĕ, chelatační činidlo EDTA 0.088% - cink (Zn) rozpustné ve vodĕ, chelatační činidlo EDTA 0.088% - bor (B) rozpustné ve vodĕ 0.035% - kobalt (Co) rozpustné ve vodĕ, chelatační činidlo EDTA 0.0011% - molibden (Mo) rozpustné ve vodĕ 0.0012%.

Doplňkové parametry

Kategorie: Metrop
Záruka: 36

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: