Metrop Mr.1- 5 L

Kód: AD5831
3 150 Kč
Skladem

Biologické hnojivo pro růst.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

 

Metrop Hydroponic MR1, biologicke hnojivo pro rust.

Balení 5L.

U Metrop Hydroponic MR1 biologicke hnojivo pro rust je pomer N-P-K a množství stopových prvku nastaveno na maximální výnos rostlin.

Základní látky pro Metrop Hydroponic MR1 biologicke hnojivo pro rust jsou obzvlášte cisté, címž se zvýší podíly N-P-K, aniž by docházelo k poškození rostlin.

Díky kvalite techto látek nedochází k usazeninám aniv nádobách, ani v zavlažovacím systému. Po rozpuštení ve vode zustává hodnota EC konstantní.

Zároven i pridané stopové prvky jsou ve vyšší koncentraci a ve velmi cisté forme, címž fotosyntéza rostlin probíhá lépe a rychleji, což se príznive projeví na kvalite konecného produktu.

Metrop Hydroponic MR1 biologicke hnojivo pro rust je vysoce kvalitní rostlinný extrakt obsahující všechny makro a mikro složky potrebné pro rust i pocátecní fázi kvetu v jakémkoliv pestebním mediu. . Zajištuje dostatecný prísun dusíku (pocátecní fáze kvetu a celková mohutnost . rostliny); . Zajištuje dostatecný prísun fosforu (rozvoj korenového systému); . Zajištuje dostatecný prísun horcíku (optimální prubeh fotosyntézy a syntézy . proteinu); . Neobsahuje škodlivá barviva, není redené vodou. Skládá se pouze z nejcistších . materiálu a proto udržujte .nízkou hodnotu EC;

Neobsahuje težké kovy.

Skladujte mimo dosah detí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Metrop
Záruka: 36

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: