Metrop Amino Root 250 ml

Kód: AD5843
485 Kč
Skladem

Kořenový stimulátor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

 

Metrop Hydroponický AminoRoot korenovy stimulator / rostlin stimulátor obsahují vysoce kvalitní aminokyseliny a vitamíny, které zajišt’ují, aby všechny procesy probíhaly nejlepším možným zpusobem. Mají vliv na koren, stonek, listy i kvety a všechny viditelné i oku skryté procesy v rostline.

Spolecnost Metrop Hydroponický nyní muže urcit kolik a jakých aminokyselin bude v produktu obsaženo díky tomu, že tyto aminokyseliny jsou vytváreny biosyntézou.

To znamená, že Metrop Hydroponický AminoRoot korenovy stimulator / rostlin stimulátor nemá vliv jen na koreny, ale také na listy, stonek a tvorbu enzymu.

Produkcí aminokyselin biosyntézou je zajištena délka amino spirály pouze 700 DA. Všechny ostatní organické produkty mají hodnotu 10 000 DA. Rostlinná bunka muže vstrebat spirálu o délce nepresahující 1500 DA.

To znamená, že Metrop Hydroponický AminoRoot korenovy stimulator / rostlin stimulátor pracují velmi rychle a mají znatelný vliv zvlášte na stresované rostliny (lze videt napr. na listech).

Metrop Hydroponický AminoRoot korenovy stimulator / rostlin stimulátor je velmi úcinný, vysoce kvalitní prostredek obsahující aminokyseliny a vitamíny, nutných pro tvorbu korenu. Pro všechna pestební media. . Stimuluje tvorbu korenu . Stimuluje tvorbu vlasových korínku . Zvyšuje odolnost proti nemocem . Zvyšuje odolnost proti stresu . Pomáhá pri šoku po presazení . Zvyšuje produkci korenových hormonu . Zvyšuje produkci enzymu

Neobsahuje težké kovy

Skladujte mimo dosah detí

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Metrop
Záruka: 36

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: