Kampot pepř bílý 50g

Jaké jsou výhody bílého kambodžkého pepře, jak jej používat?

Když už víte o účincích černého pepře, co takhle bílý? Pojďme se dozvědět o účiních a použití tohoto semene.

Skladem
Kód: 9092
Značka: Kampot
289 Kč

ampot pepř bílý celý 

 

Předcházet rakovině

Bílý pepř obsahuje mnoho antioxidantů, takže má schopnost předcházet rakovině, zejména rakovině prsu a střev.

Léčit nachlazení

Díky vysokému obsahu vitaminu C pomáhá černý pepř léčit nachlazení, kašel a ucpaný nos. Kromě toho je bílý pepř také látkou s antibakteriálními vlastnostmi, pomáhá léčit zácpu a průjem.

 

Ztráta váhy

Pepř obsahuje velmi silné množství fytonutrientů, takže má schopnost odbourávat tukové buňky, které se postupně hromadí v těle.

 

Pepř obsahuje velmi silné množství fytonutrientů, takže má schopnost odbourávat tukové buňky, které se postupně hromadí v těle.

Zlepšit trávicí systém

Bílý pepř je potravina, která stimuluje chuť, pomáhá žaludku vylučovat více kyseliny chlorovodíkové k lepšímu trávení potravy a zabraňuje příznakům nadýmání.

Vyléčit artritidu

Piperin v pepři je díky svým protizánětlivým vlastnostem velmi užitečný při léčbě artritidy. Kromě toho toto úžasné koření také přispívá ke zlepšení krevního oběhu, předchází a omezuje bolesti kloubů způsobené špatným krevním oběhem.

 

Jak používat bílý pepř

Jak používat bílý pepř

V zásadě se bílý pepř také používá při vaření stejným způsobem jako černý pepř . Bílý pepř můžete použít ke stimulaci chuťových buněk při použití s ​​pho, nudlemi, nudlovou polévkou,  nudlemi ... Kromě toho se bílý pepř používá i do smaženek, dušeného masa nebo polévek.

Kromě toho se bílý pepř používá i na podporu krásy. Bílý pepř můžete kombinovat s kokosovým olejem, cukrem nebo jogurtem... pro peeling a zkrášlení vlasů.

Bílý pepř je nyní široce používán a milován mnoha lidmi kvůli jeho poutavé barvě, pikantnější než černý pepř a přináší mnoho zvláštních zdravotních výhod.

Zpět do obchodu