GET Powerthrive 1l

Skladem
Kód: AD2330
1 200 Kč –17 % 1 000 Kč
Kategorie: G.E.T
Záruka: 36
4b36ad09dbf3538a2586e4d95ceff98e mmf130x130
1 200 Kč –17 %

Hnojivo GET - Power Thrive

Power Thrive je originální kanadský roztok vitamínu B1 - výživa pro rostliny, která pozitivně působí na růst, zdravý vzhled rostliny, přiměje Vaše rostliny kvést jako nikdy a zvýší výnosy, je zde Power Thrive – první B1 vitamínový produkt na bázi mořské řasy kelp.

Power Thrive není hnojivo. Je to pečlivě vybraná směs 70 odlišných vitamínů, aminokyselin a přírodních rostlinných hormonů, která je vhodná pro použití během celé životní fáze rostliny. Chemici G. E. T. zjistili, jak z mořské řasy kelp, jedné z nejrychleji rostoucí rostliny na světě, extrahovat její růstový potenciál. Power Thrive pomáhá rostlinám přežít i během tak citlivého období, jako je klíčení ze semen, přesazování a zakořeňování řízků. Power Thrive také podporuje bujnější růst během vegetativní fáze, a když je použit během fáze květu, výsledkem je mohutný květ a kvalitní sklizeň.

Rostliny nestresuje jen přesazování či řízkování. Zažívají stres také při růstu a větvení, vývoji listů, kvetení a plození. Stresuje je nedostatek vody, vítr, slunce, výkyvy teploty a vlhkosti, ztráta listů, kořenové bujení. Power Thrive omezuje dopady těchto stresů na rostliny.

Pro odbourání stresu a podporu růstu použijte při ošetření:

Máčení semen/klíčení - 4 ml na 1 l vody

Řízky - 4 ml na 1 l vody

Hnojení matečních rostlin pro snížení stresu způsobeného při řízkování - 4 ml na 1 l vody

Přesazování - 4 ml na 1 l vody

Vegetativní růst 1 – 2 ml na 1 l vody

Kvetení 1 - 4 ml na 1 l vody

Postřik na listy 1 ml na 1 l vody

Spláchnutí insekticidu 2 ml na 1 l vody

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení