GET Power Thrive 250 ml

Skladem
Kód: AD2328
400 Kč
Kategorie: HNOJIVA A VÝŽIVA
Záruka: 36

Hnojivo GET - Power Thrive

Power Thrive je originální kanadský roztok vitamínu B1 - výživa pro rostliny, která pozitivně působí na růst, zdravý vzhled rostliny, přiměje Vaše rostliny kvést jako nikdy a zvýší výnosy, je zde Power Thrive – první B1 vitamínový produkt na bázi mořské řasy kelp.

Power Thrive není hnojivo. Je to pečlivě vybraná směs 70 odlišných vitamínů, aminokyselin a přírodních rostlinných hormonů, která je vhodná pro použití během celé životní fáze rostliny. Chemici G. E. T. zjistili, jak z mořské řasy kelp, jedné z nejrychleji rostoucí rostliny na světě, extrahovat její růstový potenciál. Power Thrive pomáhá rostlinám přežít i během tak citlivého období, jako je klíčení ze semen, přesazování a zakořeňování řízků. Power Thrive také podporuje bujnější růst během vegetativní fáze, a když je použit během fáze květu, výsledkem je mohutný květ a kvalitní sklizeň.

Rostliny nestresuje jen přesazování či řízkování. Zažívají stres také při růstu a větvení, vývoji listů, kvetení a plození. Stresuje je nedostatek vody, vítr, slunce, výkyvy teploty a vlhkosti, ztráta listů, kořenové bujení. Power Thrive omezuje dopady těchto stresů na rostliny.

Pro odbourání stresu a podporu růstu použijte při ošetření:

Máčení semen/klíčení - 4 ml na 1 l vody

Řízky - 4 ml na 1 l vody

Hnojení matečních rostlin pro snížení stresu způsobeného při řízkování - 4 ml na 1 l vody

Přesazování - 4 ml na 1 l vody

Vegetativní růst 1 – 2 ml na 1 l vody

Kvetení 1 - 4 ml na 1 l vody

Postřik na listy 1 ml na 1 l vody

Spláchnutí insekticidu 2 ml na 1 l vody

 

Zpět do obchodu