General Hydroponics FloraDuo Grow Hard Water 1 L - Rozlévaný

Kód: 8611
290 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

FloraDuo je dvousložková minerální živina - FloraDuo Grow (růst) a FloraDuo Bloom (kvetení).

Byla vyvinuta a vytvořena ve spolupráci s Dr. Calem Herrmannem a Williamem Texierem.

Jde o novou recepturu, která se inspiruje nejnovějšími poznatky ve výživě rostlin.

FloraDuo je „klasická“ minerální živina, ovšem její složení se liší (a to velmi podstatně).

Jednotlivé složky, které rostlina potřebuje, vycházejí z velké škály různých zdrojů.

Abyste mohli vytvořit skvělou živinu, potřebujete samozřejmě přesnou recepturu.

Ale to není vše! Je také velmi důležité, aby každá složka pocházela z různých zdrojů a ruzných solí.

Pak má rostlina kdykoliv vše k dispozici, a to v takové formě, kterou může absorbovat.

Obsahuje "bio-aktivátory", což nejsou doslova rostlinné živiny, ale látky, které zlepšují jejich zdraví a pomáhají jim lépe absorbovat potravu a také lépe odolávat patogenům a agresím hmyzu.

FloraDuo je všeobsahující živina přímo vytvořená pro rychle rostoucí rostliny s významným rozdílem mezi potřebami pro růst a kvetení.

  • Je dodávána ve 2 složkách: FloraDuo Grow (růst) a FloraDuo Bloom (kvetení).
  • Abychom získali ty nejlepší výsledky a přizpůsobili živinu pro všechny oblasti, nabízíme „Grow“ ve 2 verzích: jednu pro tvrdou vodu a jednu pro měkkou vodu. FloraDuo Grow “soft water – mekká voda” je urcena pro demineralizovanou vodu a vodu s reverzní osmózou.

FloraDuo je vysoce koncentrovaná

Také cena je velmi pritažlivá. FloraDuo je úsporná a z pohledu ceny efektivní.

FloraDuo se také dobře aplikuje : stačí smíchat 3 díly FloraDuo Grow s 1 dílem FloroDuo Bloom a všem požadavkům na růst je vyhověno. Když pak tento poměr otočíme (3 díly Bloom s 1 dílem Grow), vyhovíme všem požadavkům na kvetení. FloraDuo je zárukou dokonalé rovnováhy mezi růstem a kvetením. Pro bohatou a zdravou úrodu nic víc nepotřebujete.

NPK 5-0-6

Jako ostatní naše živiny i FloraDuo má velmi vyčerpávající složení: pro zlepšení výživy vašich rostlin již nejsou žádné další přípravky potřeba. Obsahuje vše, co jsme se naučili za 30 let studia a zkušeností a během let, kdy jsme spolupracovali s výzkumnými ústavy (zejména s Kalifornskou univerzitou v Davisu), a to také díky informacím, které nám zasílají tisíce zákazníku, kteří naše produkty používají po celém světě.

Pro uživatele “One Part” (Total Grow a Total Bloom):

Když byl přípravek One Part v roce 1998 prvně představen, znamenalo to revoluci ve výživě rostlin. Dnes po 12 letech komplexního výzkumu FloraDuo používá ten samý základ, ovšem pojetí je jiné. FloraDuo se od One Part liší z pohledu své přizpůsobivosti na všechny druhy vody (tvrdou i měkkou), vyšší koncentrace a originality své koncepce. Čili vhodně nahradí One Part, a to v půdě i v hydroponii. Pokud již používáte OnePart, neváhejte a přejděte na FloraDuo – výsledky vás velmi mile překvapí. "FloraDuo je dvousložková živina (FloraDuo Grow a FloraDuo Bloom), kde používáte obě složky, ale v různých poměrech a koncentracích v závislosti na životním cyklu vašich rostlin. FloraDuo Grow podporuje růst a vývoj stavby rostliny a také zajištuje, že kořeny budou extrémně zdravé. Rostlinu připravuje na velmi intenzivní kvetení. FloraDuo Bloom nabízí rostlině vše, co pro bohaté kvetení a plození potřebuje. Pomáhá získat maximum z genetického potenciálu vašich rostlin. FloraDuo je kompletní živina, v níž jsou obsaženy také exkluzivní bio-aktivátory.

Dávkování:

Růstová fáze:

  • 1. a 2. týden: 0,5 ml / 1 l (1:2000)
  • 3. týden: 1,5 ml / 1l (1:666)

Květová fáze:

  • 4. a 5. týden: 3 ml / 1 l (1:1000)
  • 6. až 9. týden: 1 ml / 1 l (1:333), poté následuje min. týden proplachování bez hnojiv

Před smícháním upravte pH vody na 5,5 – 6,5 teplota vody pro zálivku by měla být 22 -24°C pro nejlepší výsledky používejte nechlorovanou vodu

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: