General Hydroponics FloraDuo Bloom 1 L - Rozlévaný

Kód: 8623
240 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

General Hydroponics - Hnojiva Hnojivo General Hydroponics - FloraDuo Bloom

FloraDuo je dvousložková živina (FloraDuo Grow a FloraDuo Bloom), kde používáte obě složky, ale v různých poměrech a koncentracích v závislosti na životním cyklu vašich rostlin. FloraDuo Grow podporuje růst a vývoj stavby rostliny a také zajištuje, že kořeny budou extrémně zdravé. Rostlinu připravuje na velmi intenzivní kvetení. FloraDuo Bloom nabízí rostlině vše, co pro bohaté kvetení a plození potřebuje. Pomáhá získat maximum z genetického potenciálu vašich rostlin. FloraDuo je kompletní živina, v níž jsou obsaženy také exkluzivní bio-aktivátory.

  • FloraDuo je všeobsahující živina přímo vytvořená pro rychle rostoucí rostliny s významným rozdílem mezi potřebami pro růst a kvetení. Je dodávána ve 2 složkách: FloraDuo Grow (růst) a FloraDuo Bloom (kvetení). Abychom získali ty nejlepší výsledky a přizpůsobili živinu pro všechny oblasti, nabízíme „Grow“ ve 2 verzích: jednu pro tvrdou vodu a jednu pro měkkou vodu. FloraDuo Grow “soft water – měkká voda” je určena pro demineralizovanou vodu a vodu s reverzní osmózou.
  • FloraDuo je vysoce koncentrovaná: 4 ml/l stačí pro vyrovnaný a silný růst. FloraDuo je úsporná a z pohledu ceny efektivní.
  • FloraDuo se také dobře aplikuje: stací smíchat 3 díly FloraDuo Grow s 1 dílem FloroDuo Bloom a všem požadavkům na růst je vyhoveno. Když pak tento pomer otocíme (3 díly Bloom s 1 dílem Grow), vyhovíme všem požadavkum na kvetení. FloraDuo je zárukou dokonalé rovnováhy mezi rustem a kvetením. Pro bohatou a zdravou úrodu nic víc nepotrebujete.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: