Forestina Hnojivo na cibuloviny a hlíznaté rostliny 500 ml

Kód: AD3046
45 Kč
Skladem

Podporuje zdravý vývoj 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

- KAPKA je řada tradičních, rychle účinkujících a snadno aplikovatelných NPK hnojiv. Vyvážený poměr živin obsažených v hnojivech podporuje zdravý vývoj rostlin a zároveň přispívá k bohatému nasazení poupat, k tvorbě listové zeleně zvýrazňující kresbu listů a bohaté násadě plodů.

Charakteristika:

  • Kapalné NPK hnojivo
  • 5% N + 6% P2O5 + 7% K2O

Použití: - Hnojivo je vhodné k přihnojování cibulovin a hlíznatých rostlin (tulipány, mečíky, lilie, jiřiny, cibule, česnek apod.). Aplikuje se na povrch zeminy zálivkou. Je také vhodné i pro listovou aplikaci, kterou se však nedoporučuje provádět na přímém slunci. Před použitím obsah lahve důkladně protřepeme.

Dávkování:

  • Zahradní cibulnaté a hlíznaté rostliny hnojíme 1x za týden v době vegetace (březen až září). K rostlinám pěstovaných v interiéru aplikujeme výživu v průběhu vegetace taktéž 1x týdně. Přihnojování cibulové zeleniny ukončíme cca 1 měsíc před sklizní. Roztok se připravuje smícháním 15 ml hnojiva (po okraj naplněné víčko) s 3 l vody. Při použití postřikovače (aplikace na list) smícháme 15 ml hnojiva (po okraj naplněné víčko) s 6 l vody.
  • Balení 500 ml je cca 100 l zálivky - 200 l postřiku.

Hlavní termíny pro aplikaci hnojiva: - březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září

TIP: - Protože cibuloviny obecně nesnášejí čerstvé hnojení, doporučuje se rozhodit mezi ně jednou za dva roky Hoštické NPK s guanem nebo granulovaný Hoštický hnůj.

Upozornění: - Tyto údaje jsou pouze informativní. Prodejce neručí za škody způsobené nesprávným použitím hnojiva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapalná
Záruka: 36

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: