Canna Keramzit 8-16mm 45 L

Kód: AD4246
585 Kč
Skladem

Ze směsi nejkvalitnější čistých jílů 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Doporučujeme  

Substrát  Label Hydrocorn Canna (jílový granulát) je vyroben ze směsi nejkvalitnější čistých jílů pálením v otevřených pecích s použitím kvalitních čistých paliv, což zaručuje nepřítomnost těžkých kovů nebo jiných kontaminantů.

Canna Hydrocorn má certifikát kvality RHP pro zahradnictví.

Canna Hydrocorn je inertní hydroponický substrát vhodný pro profesionály. Velikost 8-18 mm zajišťuje stabilitu a unikátní nestejnoměrný tvar granulí vytváří ideální povrch pro kořeny a prospěšné baktérie. Porézní struktura má vysokou vodní kapacitu a je vhodná pro zavlažovací systémy záplavové i s horním přívodem. Label Hydrocorn se také dodává ve velikostech 6-18.Keramzit od Canna Label je vypálen tak kvalitně a poctivě,že jednotlivé kuličky neplavou. Váha balení 17,5kg.

Balení 45LMédium velmi podobné keramzitu. Aqua Clay Pebbles jsou vysušené jílovité tablety, které formují ideální substrát pro použití zkušenými pěstiteli. Díky unikátní struktuře Aqua Clay Pebbles nabízí ideální základ pro ty pěstitele, kteří chtějí řídit aplikaci živin a vlhkost jejich rostlin po celý proces růstu velice jednoduchým způsobem. Aqua Clay Pebbles jsou vyrobeny ze speciálního typu jílu, který obsahuje málo rozpustných solí. A kvůli tomu jsou obzvlášť vhodné pro použití v recirkulačních systémech.

Aqua Clay Pebbles mají jak vysokou propustnost, tak vysoký vzdušný obsah, který stimuluje vývoj silných kořenů. Aqua Clay Pebbles jsou anorganické, mají neutrální hodnotu pH, jsou bez plísní a nehnijí. Aqua Clay Pebbles obsahují rozdílné složky, které formují spolu optimální, heterogenní strukturu, která je ideální pro kořenový vývoj.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Perlit-Keramzit
Záruka: 36

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: