Biobizz Starters Pack bio startovací sada hnojiv a doplňků

Kód: AD2115
Tip
Značka: BioBizz
1 600 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Startovací sada organických hnojiv a doplňků Starters Pack od Biobizz zajistí dostatek NPK živin a jiných nezbytných látek pro pěstování rostlin na cca 1 metru čtverečním. Starters Pack obsahuje celkem 5 hnojiv a doplňků.

Při koupi kompletní sady BioBizz vždy ušetříte!

Tato startovací sada hnojiv a doplňků je vhodná nejen pro ekologicky šetrné pěstitele. Sestava je kompatibilní se všemi pěstebními metodami - hlína, kokos, hydro nebo aeroponie. Všechny produkty BioBizz obsahují živiny a jiné důležité látky výhradně organického původu. 

Sada Biobizz Starters Pack obsahuje

BioBizz Bio-Grow 1l

Základní výživa Biobizz Bio-Grow podporuje růst rostliny, silné kořeny a rozvoj zelené masy. Používá se od druhého týdne do konce živení. Zkvalitňuje a stimuluje půdní prostředí, zvyšuje úrodnost substrátu.

BioBizz Bio-Bloom 1l

Základní květové hnojivo Bio-Bloom obsahuje vyvážený poměr dusíku, fosforu a draslíku. BioBloom je také obohacen o důležité stopové prvky, aminokyseliny a přírodní hormony. Podporuje bujné květenství.

BioBizz Top-Max 0,5l

Květový stimulátor Top-Max od BioBizz se používá od začátku třetího týdne. Podporuje příjem živin, buněčné dělení a tvorbu velkých voňavých květů a těžkých plodů.

BioBizz Bio-Heaven 0,25l

Booster Bio Heaven posiluje antioxidační systém rostliny, odbourává toxiny vzniklé během stresu, stimuluje přirozenou obranyschopnost rostliny a podporuje tvorbu listů a zelené hmoty. Používá se v růstovém i květovém období.

BioBizz Root-Juice 0,25l

Směs špičkových huminových kyselin, fulvokyselin a extraktu z mořských řas stimuluje tvorbu nových kořenů a silného kořenového systému. Root Juice zároveň zkvalitňuje přirozený biologický život v substrátovém prostředí.

Součástí balení je odměrka 100ml pro snadné připravení zálivky. Zálivku spotřebujte do 24 hodin. Zvýhodněná sada BioBizz Starters Pack obsahuje kompletní doporučené dávkování.

Doplňkové parametry

Kategorie: BioBizz
Záruka: 36

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: