AgroCS Agro trávníkové hnojivo 3 kg

Kód: AD6120
105 Kč
Skladem

Pro všechny typy trávníků

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Specifikace Agro trávníkové hnojivo 3 kg  

Trávníkové hnojivo

NPK 20-8-8 (+3 MgO + 4S)

Hnojivo se používá k jarnímu hnojení i k přihnojování. Je vhodné pro všechny typy trávníků. Aplikace se provádí rovnoměrným rozhozem granulí po ploše trávníku. Je lepší používat menší dávku hnojiva a hnojení provádět častěji. Při předávkování hrozí poškození trávníku.

Hnojení se doporučuje po každé seči, při sečích v intervalech kratších než 14 dní hnojte 1 x za 14 dní. Podle počtu sečí uměrně rozdělte dávkování. Upozornění: Uvedené dávky jsou orientační, při konkrtních stanovení dávkyx vycházejte z půdní zásoby živin a aktuální potřeby rostlin.

Hnojivo skladujte na suchých místech, v neporušených původních obalech. Chraňte před žárem a slunečním zářením. Uchovávejte odděleně od potravin. Uchovávejte mimo dosah dětí. Hnojivo a jeho zbytky nesmí znečistit vodní zdroje včetně povrchových vod.

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci: Hnojivo s dusičnanem amonným, skupina C III. Může ohrozit zdraví při požití, nadýchání a styku s pokožkou a sliznicemi. Nejezte, nepijte a nekuřte při používání. Nevdechujte prach. Zamezte styku s kůží a očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledeje lékařskou pomoc. Při styku s kůží okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Používejte vhodný ochranný oděv, ochranné rukavice a ochranné brýle nebo obličejový štít.    

Doplňkové parametry

Kategorie: Granulové
Záruka: 36

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: